Fränkla 1 – mieszkaniowa inwestycja gminy Prudnik

Frankla 1 ogólne

Fränkla 1 – to mieszkaniowa inwestycja gminy Prudnik, realizowana przez Prudnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, w rejonie ulic Skowrońskiego i Fränkla, a także pierwszy budynek, który powstanie w ramach budowy nowego osiedla mieszkaniowego.

W pobliżu nowego osiedla znajduje się wszystko, czego potrzebo na co dzień – lokale usługowe, dyskonty spożywcze, szkoła, przedszkole, żłobek, place zabaw, boiska oraz basen. W sąsiedztwie znajdują się także przystanki darmowej komunikacji miejskiej. W nowoczesnym budynku wyposażonym w windę oferujemy 16 mieszkań, 2 lub 3-pokojowych o metrażach od 48 m2 do 74 m2. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon. Mieszkania będą wykończone w wysokim standardzie. O szczegółach dotyczących budynku przeczytacie tutaj, natomiast karty wszystkich mieszkań dostępne są tutaj.

Aby stać się najemcą jednego z lokali należy wystartować w naborze ogłoszonym przez gminę Prudnik. Nabór potrwa do 16 stycznia. Warunkiem uczestnictwa w naborze jest poprawne wypełnienie wniosku wraz z załącznikami. Wniosek można pobrać z naszej strony www.

Proponujemy dwa progi partycypacji 15 % lub 30 % – jak szacunkowo przekłada się na kwotę partycypacji dowiedzie się w zakładce najczęściej zadawane pytania.

Ze względu na wcześniejsze zakwalifikowanie części najemców nie wszystkie lokale mieszkalne mogą być dostępne.

lokalizacja Frankla 1 mapa

Planowany termin rozpoczęcia inwestycji, to koniec roku 2022 r., natomiast oddanie do użytku planuje się na lato 2024 r.

Aby zostać najemcą jednego z mieszkań należy wystartować w naborze i uzupełnić wniosek. Nabór na mieszkania potrwa od 19 sierpnia do 19 września. Wnioski są dostępne tutaj oraz w formie tradycyjnej w Urzędzie Miejskim w Prudniku przy ul. Kościuszki 3 oraz w budynku Prudnickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Mickiewicza 7.

Jeśli masz pytania i wątpliwości, to zajrzysz do zakładki najczęściej zadawane pytania. Nie ma tam odpowiedzi na Twoje pytanie? Skontaktuj się z nami:

Frankla 1 ogólne

Lokale

Fränkla 1 – to mieszkaniowa inwestycja gminy Prudnik w rejonie ulic Skowrońskiego i Fr…

Czytaj więcej
Frankla 1 ogólne

Budynek

Fränkla 1 to wielorodzinny jednoklatkowy budynek mieszkalny wraz z towarzyszącą infrast…

Czytaj więcej
Frankla 1 ogólne

Wniosek na mieszkanie

Nabór na mieszkania zlokalizowane w inwestycji Fränkla 1 prowadzony jest przez gminę Prudnik od 1…

Czytaj więcej
Frankla 1 ogólne

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie powstanie inwestycja? Budynek powstanie u zbiegu ul. Skowrońskiego i ul. Samuela Frankla w …

Czytaj więcej
Wyświetl wszystkie

Najnowsze aktualności

OSTRZEŻENIE HYDROLOGICZNE/1 12.07.2024r.

Czytaj więcej

Ostrzeżenie meteo – Burze 2st. – 12.07.2024r.

Czytaj więcej

Ostrzeżenie hydrologiczne(1) 11.07.2024r.

Czytaj więcej

OGŁOSZENIE -mpzp wiatraki GM.Głuchołazy

OGŁOSZENIE BURMISTRZA PRUDNIKA o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania...

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności