Przedłużamy nabór na mieszkania

Opublikowano 30.01.2023 , 08:24:56 Autor: administrator

Wydłużamy termin składania dokumentów w naborze na mieszkania w ramach pierwszej od wielu lat mieszkaniowej inwestycji gminy Prudnik – Fränkla 1.

Fränkla 1 – to mieszkaniowa inwestycja gminy Prudnik, realizowana przez Prudnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, w rejonie ulic Skowrońskiego i Fränkla, a także pierwszy budynek, który powstanie w ramach budowy nowego osiedla mieszkaniowego.

W pobliżu nowego osiedla znajduje się wszystko, czego potrzebo na co dzień – lokale usługowe, dyskonty spożywcze, szkoła, przedszkole, żłobek, place zabaw, boiska oraz basen. W sąsiedztwie znajdują się także przystanki darmowej komunikacji miejskiej. W nowoczesnym budynku wyposażonym w windę oferujemy 16 mieszkań, 2 lub 3-pokojowych o metrażach od 48 m2 do 74 m2. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon. Mieszkania będą wykończone w wysokim standardzie. O szczegółach dotyczących budynku przeczytacie tutaj, natomiast karty wszystkich mieszkań dostępne są tutaj.

Aby stać się najemcą jednego z lokali należy wystartować w naborze ogłoszonym przez gminę Prudnik. Warunkiem uczestnictwa w naborze jest poprawne wypełnienie wniosku wraz z załącznikami.

Szczegóły naboru: https://prudnik.pl/mieszkaniec/frankla-1-mieszkaniowa-inwestycja-gminy-prudnik/