Lokal nr 2

Opublikowano 2022-08-16 , 09:41:00 Autor: administrator

karta mieszkania 2 druga

Fränkla 1 – to mieszkaniowa inwestycja gminy Prudnik w rejonie ulic Skowrońskiego i Fränkla, a także pierwszy budynek, który powstanie w ramach budowy nowego osiedla mieszkaniowego.

W pobliżu nowego osiedla znajduje się wszystko, czego potrzebo na co dzień – lokale usługowe, dyskonty spożywcze, szkoła, przedszkole, żłobek, place zabaw, boiska oraz basen. W sąsiedztwie znajdują się także przystanki darmowej komunikacji miejskiej.

W nowoczesnym budynku wyposażonym w windę oferujemy 16 mieszkań, 2 lub 3-pokojowych o metrażach od 48 m2 do 74 m2. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon. Każdy lokal mieszkalny posiada przynależne pomieszczenie w formie komórki lokatorskiej i wspólne pomieszczenie wózkowni. Budynek będzie również w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych (na parterze jedno z mieszkań przystosowane na potrzeby osoby z niepełnosprawnością ruchową).

Mieszkania będą wykończone w następującym standardzie: ściany wykończone tynkiem gipsowym, pomalowane na biało; w łazienkach ściany wyłożone glazurą; w kuchni wyłożony glazurą pas ochronny, szer. ok 60 cm pomiędzy szafkami oraz ścianą przy zlewozmywaku; na podłogach w kuchniach, przedpokojach i łazienkach gres; w pokojach panele podłogowe; łazienki wyposażone w wannę lub w brodzik, umywalkę i misę ustępową typu kompakt, zawory do podłączenia pralki; kuchnia lub aneks kuchenny wyposażone w czteropalnikową kuchenkę elektryczną z piekarnikiem oraz zlewozmywak z szafką; w kuchni i łazience zamontowane baterie z głowicą standardową; stolarka drzwiowa wewnętrzna: drzwi standardowe płycinowe w okleinie drewnopodobnej z ościeżnicami oraz drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych, antywłamaniowe klasy C z zamkiem patentowym, ocieplane, zaopatrzone w sztywny rygiel oraz wizjer szerokokątny; centralne zaopatrzenie w ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę; stolarka okienna PCV szklona szkłem zespolonym, parapety wewnętrzne z konglomeratów; we wszystkich pomieszczeniach zamontowany osprzęt elektryczny: wyłączniki, przełączniki, gniazda 230V, wypusty trójfazowe 400V do kuchenki elektrycznej, z zabezpieczeniem różnicowo – prądowym, gniazdo telefoniczne, instalacja RTV, szerokopasmowy Internet, instalacja dzwonkowa, domofon.