Zaproszenie na Jarmark Bożonarodzeniowy 2023

Opublikowano 18.10.2023 , 09:38:36 Autor: wioleta-kosek

Zapraszamy serdecznie do udziału w VI Jarmarku Bożonarodzeniowym w Prudniku, który odbędzie się w dniach 1-3 grudnia 2023roku! 

Plakat na Jarmark Bożonarodzeniowy 2023

To wyjątkowe wydarzenie pełne świątecznej magii, doskonałe miejsce na zaprezentowanie swoich wyjątkowych produktów i usług. Jeśli jesteś twórczym rzemieślnikiem, artystą, przedsiębiorcą lub po prostu osobą z pasją, to jest to idealna okazja, aby podzielić się swoim talentem i produktem z lokalną społecznością.

Co oferujemy naszym wystawcom?

– 30 stoisk pod namiotem – idealne miejsce na prezentację Twoich produktów, które z pewnością przyciągną uwagę odwiedzających.

– Możliwość wystawienia swojego stoiska na płycie Rynku poza namiotem, pod warunkiem, że sami zapewnicie sobie stoisko i ewentualnie namiot.

Regulamin:

Termin zgłoszeń upływa 24 listopada 2023 roku, lub wcześniej, jeśli miejsca zostaną wyczerpane. Należność za stoisko kosztuje jedynie 25 zł za każdy metr kwadratowy. Warunkiem udziału jako Wystawca jest wypełnienie i dostarczenie do nas podpisanej własnoręcznie karty zgłoszeniowej oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Karta zgłoszeniowa:

Dodatkowo, jak co roku, zachęcamy do udziału w konkursach:

– Konkurs na najlepszą potrawę świąteczną – 

– Konkurs na najlepszy produkt świąteczny – 

Więcej informacji w Agencji Sportu i Promocji w Prudniku
ul. Rynek 1

tel. 77 437 66 55
mail: promocja@prudnik.pl

Miejsca są ograniczone, więc nie zwlekajcie z zapisami!