Wyróżnienie dla Wystawy Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego

Opublikowano 19.09.2023 , 08:17:34 Autor: wioleta-kosek

Wyróżnienie w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego zostało przyznane Wystawie Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego organizowanej przez Agencję Sportu i Promocji w Prudniku! To zaszczytne wyróżnienie zostało ogłoszone podczas uroczystej Gali z okazji 20-lecia Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej – OROT. Burmistrz Prudnika, Grzegorz Zawiślak, odebrał nagrodę z rąk Andrzeja Buły, Marszałka Województwa Opolskiego.

To dla naszej gminy ogromny zaszczyt i powód do dumy, że nasza praca w dziedzinie promocji sztuki ludowej oraz wsparcie i kultywowanie tradycyjnej twórczości zostały docenione. Nasza działalność trwa już imponujące 24 lata, a to wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że nasze starania przynoszą pozytywne efekty.

Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej życzymy dalszych sukcesów na przyszłość. Ta nagroda jest dla nas motywacją do jeszcze większych wysiłków na rzecz rozwoju turystyki i promocji dziedzictwa kulturowego regionu. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i zobowiązujemy się do kontynuacji naszej misji promowania bogactwa i piękna sztuki ludowej. Wspólnie tworzymy przestrzeń, w której tradycja i współczesność spotykają się, inspirując zarówno mieszkańców, jak i turystów. Cieszymy się, że nasza praca przynosi takie piękne owoce, i już teraz zapraszamy wszystkich do udziału w naszych przyszłych wydarzeniach. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie, które jest dla nas bezcenne. Wspólnie tworzymy naszą kulturalną historię!