Wyróżnieni Uczniowie Prudnika: Cieszymy się z sukcesów Młodych Talentów

Opublikowano 22.06.2023 , 15:17:17 Autor: wioleta-kosek

Cieszymy się ogromnie, dzieląc się z Państwem wyjątkowym wydarzeniem, które miało miejsce dzisiaj w Prudnickim Ośrodku Kultury. Burmistrz Prudnika, Grzegorz Zawiślak, uhonorował dzisiaj grupę wyjątkowych uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich, którzy osiągnęli doskonałe rezultaty zarówno w nauce, jak i zachowaniu, oraz wykazali się wybitnymi osiągnięciami sportowymi.

Nie sposób przecenić znaczenia doceniania i nagradzania zaangażowania oraz wysiłku młodych ludzi, którzy reprezentują naszą gminę na różnych płaszczyznach. Dlatego też, w towarzystwie Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej, Edwarda Mazura, Dyrektora Zarządu Oświaty i Wychowania, Marii Strońskiej, oraz Przewodniczącej Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia, Ludmiły Lisowskiej, Burmistrz miał zaszczyt osobiście uhonorować naszych utalentowanych uczniów.

Nasza gmina może być dumna z tych wyjątkowych osiągnięć i wzorowego zachowania. To właśnie dzięki ich determinacji, pasji i nieustannej pracy, Prudnik zyskuje uznanie na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Ci wyjątkowi uczniowie stanowią inspirację dla innych, mobilizując ich do dążenia do sukcesu i dowodząc, że wytrwałość i zaangażowanie prowadzą do osiągnięcia najwyższych celów.

Pragniemy serdecznie pogratulować wszystkim wyróżnionym uczniom. Wasza ciężka praca, oddanie i niezwykłe talenty zasługują na najwyższe uznanie. Życzymy Wam dalszych sukcesów w Waszej drodze edukacyjnej, sportowej i życiowej.