Spotkanie informujące o zasadach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” w dniu 7 czerwca 2024 r. w Prudniku przy ul. Łuczniczej 1

Opublikowano 04.06.2024 , 12:35:23 Autor: jadwiga-mulik

Szanowni Państwo,

Burmistrz Prudnika w ramach funkcjonowania Gminnego Punktu konsultacyjno – informacyjnego rządowego Programu „Czyste Powietrze” serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Prudnik na kolejne spotkanie informujące o zasadach Programu, które odbędzie się w dniu 07.06.2024 r. (piątek)
w Prudniku przy ul. Łuczniczej 1
w godzinach od 11:30 do 14.00.

Na spotkaniu przybliżymy Państwu ogólne zasady uczestnictwa w Programie, przedstawimy aktualne zasady obowiązujące od 22.04.2024 r. oraz wskażemy jak prawidłowo wypełnić i rozliczyć wniosek o dofinansowanie. W trakcie spotkania będzie można uzyskać cenne informacje.

Spotkanie jest przeznaczone dla osób zainteresowanych możliwością uzyskania dofinansowania do wymiany źródła ciepła, termomodernizacji domu oraz montażu odnawialnych źródeł energii. Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami/współwłaścicielami domów jednorodzinnych/wydzielonych lokali mieszkalnych (maksymalnie 2 lokale w budynku, z wydzieloną księgą wieczystą).

Dla uczestników spotkania przygotowany zostanie drobny poczęstunek. Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy do udziału w przedmiotowym spotkaniu.

Z poważaniem,

Burmistrz Prudnika

Grzegorz Zawiślak