Relacja z pikniku na zakończenie wakacji „Legenda Dzikiego Zachodu”

Opublikowano 28.08.2023 , 13:27:56 Autor: wioleta-kosek

„Yeehaw!” rozbrzmiewało na całego, gdy „Legenda Dzikiego Zachodu”, piknik z okazji zakończenia wakacji wkraczał w pełen energii dzień. Wcieliliśmy się w ducha Dzikiego Zachodu i ruszyliśmy w podróż pełną przygód, której jeszcze długo nie zapomnimy. Sprawdźcie, co działo się podczas naszego niezwykłego pikniku na zakończenie wakacji!

Organizatorem wydarzenia była Agencja Sportu i Promocji w Prudniku.

Wydarzenie nie mogło się udać bez zaangażowania naszych niesamowitych partnerów, którzy stworzyli niezapomnianą atmosferę Dzikiego Zachodu:

✅ Państwowa Straż Pożarna w Prudniku – Dzięki Wam mogliśmy nauczyć się pierwszej pomocy, a Wasze opowieści o pracy strażaka były jak wędrówka przez dzikie kaniony.

✅ Mariusz Wojtczak – Twoja muzyka była jak westernowy soundtrack, który podkreślał każdy moment naszej przygody.

✅ Joanna Korzeniowska – Twoje umiejętności konferansjerskie sprawiły, że każdy moment pikniku stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.

✅ Joanna Grzegocka i Agnieszka Chudy – Wasze warsztaty kulinarne to była prawdziwa uczta dla podniebienia, której smak pozostaje w naszych sercach.

✅ Panda i Tygrys, animator Amelia Ciołczyk – Dzięki Wam nasze małe kowboje i kowbojki mieli niesamowitą zabawę, która na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

✅ Dmuchańce Opolskie „Mączka” – Wasze dmuchańce były jak konie w galopie, które niosły nas przez bezkresne przestrzenie zabawy.

✅ Klub Sportowy Obuwnik – Wasze strzały z łuku trafiały w dzikie marzenia, sprawiając, że dzieci poczuły się jak prawdziwi kowboje.

✅ Holi Święto Kolorów – Wybuchy kolorów były jak salwy strzałów, które ożywiły naszą przygodę.

✅ Stefan Osiewacz – Rywalizacja na torze lekkoatletycznym była jak wyścig na dzikiej równinie, pełen pasji i determinacji.

✅ Anna Mazurek – Twój salon piękności to oaza relaksu na dzikim zachodzie, gdzie każdy mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda.

✅ Końskie Zacisze Hipoterapia – Wasze stępy, kłusy i galopy przypominały podróż na dzikim mustangu, pełną ekscytacji i radości.

✅ Zbójnicka Chata – Wasza pyszna strawa była jak uczta na preriach, która dodała nam sił do dalszych dzikich przygód.

✅ Studio Artystyczne Tęczowy Motyl – Wasze tańce kowbojskie były jak widowisko rodem z saloonu, które rozgrzało nasze serca.

✅ ZUK Prudnik – Wasze zaangażowanie w przygotowanie i posprzątanie terenu to było jak przygotowanie do wielkiego szturmu na Dziki Zachód.

Serdecznie Wam dziękujemy wam, kochani partnerzy, za tworzenie niezapomnianej atmosfery. To była przygoda, której nie zapomnimy i która pozostawiła w naszej pamięci niezapomniane wspomnienia.

Pragniemy podkreślić również, jak niesamowite były wszystkie dzieci, które wzięły udział w naszej przygodzie. Wasza energia, uśmiechy i radość dodały tej imprezie prawdziwego dzikiego charakteru. Dziękujemy Wam za to, że wraz z nami przemierzaliście naszą grę parkową, skakaliście na dmuchańcach, tańczyliście jak prawdziwi kowboje i kowbojki oraz śmiało stawialiście czoła wszelkim przygodom.

Piknik był współfinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Prudniku.