Przedłużony termin naboru na mieszkania

Opublikowano 20.09.2022 , 15:46:00 Autor: administrator

Frankla 1 widok ogólny

Burmistrz Prudnika w związku z licznymi prośbami o wydłużenie terminu naboru zdecydował o przedłużeniu możliwości składania dokumentów do 30 września.

Fränkla 1 – to mieszkaniowa inwestycja gminy Prudnik, realizowana przez Prudnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, w rejonie ulic Skowrońskiego i Fränkla, a także pierwszy budynek, który powstanie w ramach budowy nowego osiedla mieszkaniowego. 

W pobliżu nowego osiedla znajduje się wszystko, czego potrzebo na co dzień – lokale usługowe, dyskonty spożywcze, szkoła, przedszkole, żłobek, place zabaw, boiska oraz basen. W sąsiedztwie znajdują się także przystanki darmowej komunikacji miejskiej. W nowoczesnym budynku wyposażonym w windę oferujemy 16 mieszkań, 2 lub 3-pokojowych o metrażach od 48 m2 do 74 m2. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon. Mieszkania będą wykończone w wysokim standardzie. O szczegółach dotyczących budynku przeczytacie tutaj, natomiast karty wszystkich mieszkań dostępne są tutaj.

Aby stać się najemcą jednego z lokali należy wystartować w naborze ogłoszonym przez gminę Prudnik. Nabór potrwa od 19 sierpnia do 30 września. Warunkiem uczestnictwa w naborze jest poprawne wypełnienie wniosku wraz z załącznikami. 

Planowany termin rozpoczęcia inwestycji, to koniec roku 2022 r., natomiast oddanie do użytku planuje się na lato 2024 r.

Aby zostać najemcą jednego z mieszkań należy wystartować w naborze i uzupełnić wniosek. Nabór na mieszkania potrwa od 19 sierpnia do 19 września. Wnioski są dostępne tutaj oraz w formie tradycyjnej w Urzędzie Miejskim w Prudniku przy ul. Kościuszki 3 oraz w budynku Prudnickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Mickiewicza 7. 

Jeśli masz pytania i wątpliwości, to zajrzysz do zakładki najczęściej zadawane pytania. Nie ma tam odpowiedzi na Twoje pytanie? Skontaktuj się z nami:

– pod nr tel.  +48 77 406-83-50

– mailowo info@tbsprudnik.pl

– osobiście w siedzibie PTBS przy ulicy Mickiewicza 7.