Przed nami niezapomniane wydarzenie – Dni Prudnika 2023!

Opublikowano 13.06.2023 , 10:09:44 Autor: wioleta-kosek

Dołącz do nas na niezapomnianą muzyczną ucztę!

Już 24-25.06.2023 zapraszamy Was na Dni Prudnika – dwa dni pełne energii, wspaniałych dźwięków i niekończącej się radości! Przygotuj się na niepowtarzalne przeżycia, które dostarczą Wam rocka, popu, hip-hopu, poezji śpiewanej i muzyki tanecznej. Prudnicki Ośrodek Kultury ma dla Was wszystko, czego Wasza muzyczna dusza zapragnie!

Zapraszamy Was na tę wyjątkową przygodę, która rozpocznie wakacyjny sezon w niezwykły sposób! Już w pierwszym weekendzie wakacji chodź z nami „piechotą do lata, do lata, do lata…!”

Organizatorzy przygotowali zespół utalentowanych artystów, którzy porwą Was swoim niepowtarzalnym brzmieniem. Razem będziecie mogli tańczyć do rozgrzewających dźwięków, śpiewać swoje ulubione utwory i spędzać czas wśród ludzi o podobnych muzycznych upodobaniach.

Ale to nie wszystko! Na terenie wydarzenia czekają również liczne atrakcje: pyszne jedzenie, rozrywka dla dzieci, a także mnóstwo innych niespodzianek, które uczynią te dwa dni naprawdę wyjątkowymi.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was i wszystkich innych na Dniach Prudnika! Zaznaczcie już teraz te daty w swoim kalendarzu, przygotujcie się na niezapomnianą muzyczną ucztę i dołączcie do nas w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Podzielcie się tym wydarzeniem ze swoimi znajomymi i rodziną, ponieważ to będzie muzyczne święto, które chcemy celebrować razem!

Plakat – Dni Prudnika 2023