Nowy plac zabaw w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Prudniku

Opublikowano 05.06.2023 , 12:05:50 Autor: wioleta-kosek

Nowy plac zabaw w przedszkolu nr 4 w Prudniku

Tegoroczny Dzień Dziecka w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Prudniku przyniósł niezapomniane emocje i radość. Pod opieką Grzegorza Zawiślaka, Burmistrza Prudnika, oraz w towarzystwie Dyrektor GZOiW, Marii Strońskiej, i Dyrektor Przedszkola, Marzeny Sajdak, przedszkolaki mogły cieszyć się wyjątkowymi atrakcjami.

Głównym wydarzeniem tego niezwykłego dnia było oficjalne otwarcie nowego placu zabaw. Ten nowoczesny i kolorowy plac zabaw stanowił nie tylko powód do radości dla dzieci, ale również inwestycję, która wpłynie pozytywnie na rozwój naszej społeczności. Burmistrz Zawiślak, wraz z Dyrektorami Strońską i Sajdak, dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi, otwierając tym samym przedszkolakom nowe możliwości zabawy i integracji.

Jednak to nie wszystko, co miało miejsce tego dnia. Przed oficjalnym otwarciem placu zabaw, niesamowici rodzice jednej z grup przedszkolnych przygotowali niezwykłą niespodziankę dla swoich pociech. Wzruszające przedstawienie pod tytułem „Królewna Śnieżka i sześciu krasnoludków” w wykonaniu rodziców wciągnęło dzieci w magiczny świat bajki. Ich oczy rozszerzały się ze zdumienia, gdy dostrzegły swoje rodziców przebranych za postaci z ukochanej opowieści. Słychać było dumne okrzyki: „To moja mama! To mój tata!” Całe wydarzenie stanowiło prawdziwą ucztę dla zmysłów i wzruszało serca wszystkich obecnych.

Po zakończeniu występu, Dyrektor Przedszkola, Marzena Sajdak, serdecznie podziękowała wszystkim rodzicom za ich zaangażowanie i twórczy wkład, który przyczynił się do stworzenia niezapomnianych chwil dla dzieci. To dzięki ich staraniom ten dzień stał się wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z zamieszczonymi na naszej stronie zdjęciami z tego wyjątkowego wydarzenia.