Jubileuszowa Gala 10. Memoriału im. Stanisława Szozdy – wspomnienia, wyróżnienia i muzyka

Opublikowano 13.09.2023 , 12:05:19 Autor: wioleta-kosek

W przeddzień Memoriału im. Stanisława Szozdy, dnia 09.09.2023r., w kinie Diana w Prudniku, odbyła się wyjątkowa Gala z okazji 10. Memoriału im. Stanisława Szozdy, jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie polskiego kolarstwa. Był to moment, w którym wróciliśmy wspomnieniami do dziesięciu lat historii Memoriału oraz uczciliśmy pamięć samego Stanisława Szozdy, legendy polskiego kolarstwa.

Emocje wróciły za sprawą filmu
Wieczór rozpoczął się od wyjątkowego seansu filmowego, który przygotowała TVP 3 Opole. To był film pełen niezapomnianych chwil związanych z Memoriałem oraz życiem i osiągnięciami Stanisława Szozdy. Widzowie mieli okazję przypomnieć sobie te niesamowite momenty, które miały miejsce na trasie i poza nią. To był czas wspomnień i wzruszeń.

Stanisław Szozda w filmie TVP3 Opole

Wyróżnienia 
Gala to także czas uznania dla wszystkich, którzy przez lata byli czynnie zaangażowani w organizację Memoriału im. Stanisława Szozdy. Podczas uroczystości wręczono wyróżnienia dla tych, którzy wnieśli największy wkład w rozwój wydarzenia. To był czas, aby docenić trud i poświęcenie, które wkładają w swoją pasję.

Koncert Magdaleny MEG Krzemień
Na scenie pojawiła się również Magdalena Meg Krzemień, która swoim dynamicznym koncertem rozgrzała serca wszystkich obecnych. Jej muzyka towarzyszyła nam przez wieczór i sprawiła, że Gala stała się niezapomnianym przeżyciem.

Magdalena MEG Krzemień

Foyer Kina Diana stało się miejscem pełnym historii i wspomnień. Tam każdy mógł podziwiać zebrane medale i koszulki ze wszystkich dotychczasowych edycji Memoriału im. Stanisława Szozdy. To wspaniała okazja, by przyjrzeć się bliżej osiągnięciom sportowców i zrozumieć, jak długa i bogata jest historia tego wyjątkowego wydarzenia.

Gala w Kinie Diana była prawdziwym świętem kolarstwa i pamięci. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu. Niech to będzie kolejny krok w kierunku promocji sportu i zdrowego trybu życia.

Organizatorem wydarzenia była Agencja Sportu i Promocji w Prudniku.