75 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Szybowicach

Opublikowano 21.08.2023 , 12:06:47 Autor: wioleta-kosek

Historia pisze się z odwagi, poświęcenia i gotowości do działania. Wszystkie te cechy znakomicie określają Ochotniczą Straż Pożarną w Szybowicach, która w minioną sobotę (19 sierpnia b.r.) świętowała wspaniały jubileusz – 75 lat istnienia. To nie tylko okazja do przyjrzenia się przeszłości, ale także moment wyrażenia uznania dla tych, którzy przez tyle lat oddawali się służbie dla wspólnego dobra.

Rocznicę tę uświetniły wyróżnienia dla tych, którzy wyjątkowo wyróżnili się w służbie społeczeństwu. To dla nich zasłużone brawa i gratulacje!

W tym wyjątkowym dniu, zastępca burmistrza – Jarosław Szóstka, oddał hołd 75-letniej historii OSP Szybowice. Odczytał również list gratulacyjny od Burmistrza Prudnika, Grzegorza Zawiślaka, i podkreślił istotność OSP dla naszej gminy.

Jarosław Szóstka, zastępca burmistrza

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim strażakom za ich poświęcenie oraz nieustępliwość w obliczu niebezpieczeństwa. Dzięki Wam czujemy się bezpieczni, a nasza gmina jest dobrze chroniona!

W związku z tym wyjątkowym jubileuszem, składamy nasze najlepsze życzenia dla OSP Szybowice. Życzymy spokojnych dni oraz wyjazdów jedynie w celach szkoleniowych. Przede wszystkim kierujemy życzenia zdrowia oraz spełnienia wszystkich wymarzonych celów.