• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

V PRUDNICKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY (2022)

hug Zdjęcie w tle dla Facebooka 1.png

Trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się na prudnickim rynku, wypełnią m.in.: występy artystyczne, warsztaty tematyczne, konkursy na najlepszy produkt świąteczny i najlepszą potrawę świąteczną oraz prezentacja ozdób i potraw świątecznych. W trakcie odbędzie się również oficjalne rozświetlenie choinki.
Na potrzeby jarmarku przy prudnickim ratuszu stanie namiot wystawowy, a w nim scena i drewniane stragany dla wystawców. Na zewnątrz namiotu zostanie stworzona strefa gastronomiczna, wraz z miejscem na ognisko.
Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa fotograficzna, ukazująca tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe na pograniczu polsko-czeskim.
Planowana jest ponadto organizacja wyjazdów: mieszkańców Gminy Prudnik na świąteczny jarmark do Krnova, a także mieszkańców Krnova na Jarmark Bożonarodzeniowy w Prudniku.

Regulamin Jarmarku Bożonarodzeniowego Prudnik 02-04.12.2022 r. oraz Regulaminu konkursów organizowanych w trakcie Jarmarku Bożonarodzeniowego:

zarzadzenie-nr-292.pdf (956,35KB)

plakat-b2-polski-v4-1.png

Projekt „Świąteczny blask” jest realizowany za pośrednictwem Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Pradziad i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa „Przekraczamy granice”.

logotypy UE EFRR EP.jpeg