• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Utrudnienia w ruchu podczas 9. Memoriału im. Stanisława Szozdy

W najbliższą niedzielę 18 września 2022 r. w godzinach od 9:50 do 18:00, w Prudniku trwać będzie wyścig kolarski - 9. Memoriał im. Stanisława Szozdy. Trasa wyścigu przebiegać będzie ulicami: Rynek, Zamkowa, Plac Zamkowy, Piastowska, Plac Wolności, Kościuszki, Armii Krajowej, Batorego, Damrota, Rynek.

ulotka-a4-2.png

Ulice, którymi przebiegać będzie wyścig zostaną całkowicie wyłączone z ruchu pojazdów wraz z zakazem ich pozostawiania w tych miejscach. Jeśli zamierzacie Państwo 18 września 2022 r. korzystać z pojazdów prosimy o pozostawienie ich poza strefą zamkniętą dla ruchu oznaczoną na powyższej mapie. W dniu wyścigu, w godzinach od 9:00 do 18:00 niemożliwy będzie wjazd i wyjazd ze strefy. Piesi będą mogli poruszać się chodnikami oraz wyznaczonymi przejściami.