• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Lokale

 

Frankla 1 ogólne lokale.png

 

Fränkla 1 - to mieszkaniowa inwestycja gminy Prudnik w rejonie ulic Skowrońskiego i Fränkla, a także pierwszy budynek, który powstanie w ramach budowy nowego osiedla mieszkaniowego. 

W pobliżu nowego osiedla znajduje się wszystko, czego potrzebo na co dzień - lokale usługowe, dyskonty spożywcze, szkoła, przedszkole, żłobek, place zabaw, boiska oraz basen. W sąsiedztwie znajdują się także przystanki darmowej komunikacji miejskiej.

W nowoczesnym budynku wyposażonym w windę oferujemy 16 mieszkań, 2 lub 3-pokojowych o metrażach od 48 m2 do 74 m2. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon. Każdy lokal mieszkalny posiada przynależne pomieszczenie w formie komórki lokatorskiej i wspólne pomieszczenie wózkowni. Budynek będzie również w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych (na parterze jedno z mieszkań przystosowane na potrzeby osoby z niepełnosprawnością ruchową).

Mieszkania będą wykończone w wysokim standardzie.

 

Poznaj karty informacyjne poszczególnych lokali:

Lokal nr 1

Lokal nr 2

Lokal nr 3

Lokal nr 4

Lokal nr 5

Lokal nr 6

Lokal nr 7

Lokal nr 8

Lokal nr 9

Lokal nr 10

Lokal nr 11

Lokal nr 12

Lokal nr 13

Lokal nr 14

Lokal nr 15

Lokal nr 16