• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Spotkanie Rady Biznesu

W dniu 23 marca 2022 r. w sali kameralnej Prudnickiego Ośrodka Kultury miało miejsce pierwsze w tym roku spotkanie Rady Biznesu i prudnickich przedsiębiorców z Burmistrzem Prudnika Grzegorzem Zawiślakiem.

Celem spotkania było omówienie skutków, jakie wojna w Ukrainie wywiera na funkcjonowanie prudnickich firm. Przeanalizowane zostały formy pomocy dla uchodźców, jakie mogą otrzymać od miasta oraz lokalnych przedsiębiorców. Podjęta została również dyskusja odnośnie innych bieżących problemów prudnickich przedsiębiorców.

Od początku działalności intencją organizatorów jest, aby Rada Biznesu była otwartym forum dla realizacji wielu interesujących projektów o zasięgu lokalnym i regionalnym, dobrze służących interesom miasta i regionu oraz całej społeczności prudnickiej. Misją Rady Biznesu jest wypracowanie modelu współpracy środowiska biznesowego oraz samorządu lokalnego i powiatowego przy osiągnięciu równowagi w potrzebach partnerów.

Spotkanie zorganizowała Agencja Sportu i Promocji w Prudniku.