• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Zmiana organizacji ruchu na pl. Wolności

W związku z rozpoczęciem prac związanych z budową nowego dworca autobusowego wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu.

 

W dniu jutrzejszym t.j. 21.10.2021 zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu na czas budowy dworca autobusowego. Zmiana polegać będzie na przeniesieniu dworca autobusowego na Plac Wolności oraz wprowadzeniu zakazu ruchu dla wszystkich pojazdów za wyjątkiem autobusów, mieszkańców ulicy Plac Wolności zamieszkałych w obrębie dworca tymczasowego, właścicieli lokali użytkowych oraz służb komunalnych. W ramach wprowadzonych zmian zostanie zlikwidowana strefa płatnego parkowania na przedmiotowym odcinku drogi.

 

 

PDFPlan sytuacyjny pl. Wolności.pdf (1,44MB)