• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Zmiany w organizacji ruchu na czas Memoriału Szozdy

W najbliższą niedzielę (19 września), w godzinach od 9:50 do 18:00 na terenie Prudnika odbywać się będzie wyścig kolarski – 8. Memoriał im. Stanisława Szozdy – Finał Mistrzostw Polski w Kryteriach Ulicznych.

W związku z tym wydarzeniem na czas zawodów na terenie miasta wystąpią zmiany w organizacji ruchu. Trasa wyścigu przebiegać będzie ulicami: Rynek, Zamkowa, Plac Zamkowy, Piastowska, Plac Wolności, Kościuszki, Armii Krajowej, Batorego, Damrota, Rynek. Ulice, którymi przebiegać będzie wyścig zostaną całkowicie wyłączone z ruchu pojazdów wraz z zakazem ich pozostawiania w tych miejscach.

Dlatego jeśli zamierzacie Państwo 19 września 2021 r. korzystać z pojazdów prosimy o pozostawienie ich poza strefą zamkniętą dla ruchu oznaczoną na mapie. W dniu wyścigu, w godzinach od 9:00 do 18:00 niemożliwy będzie wjazd i wyjazd do strefy. Piesi będą mogli poruszać się chodnikami oraz wyznaczonymi przejściami. Jak co roku prudniccy policjanci, organizatorzy i inne służby będą czuwały nad zapewnieniem bezpieczeństwa na trasie przejazdu i minimalizacją utrudnień, na jakie natrafią kierowcy oraz piesi.

Apelujemy o stosowanie się do sygnałów i znaków drogowych oraz pozostawianie pojazdów w miejscach wyznaczonych.

 

memoriał organizacja ruchu.jpeg