• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Koncert Skrawek Nieba już niedzielę 12 września

12 września 2021 r. rozpoczynamy cykl wydarzeń kulturalnych dedykowanych beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Pierwszym wydarzeniem w ramach cyklu "Wyszyński. Błogosławiony" będzie koncert "SKRAWEK NIEBA", na który zapraszamy już dziś.

O godzinie 18:30 wystąpi Dziecęce i Młodzieżowe Studio Piosenki Prudnickiego Ośrodka Kultury. Godzina 19:00 to koncert Ygor Przebindowski Trio, a o 21:00 wystąpi gwiazda wieczoru Stanisław Soyka Kwintet.

 

Skrawek Nieba.jpeg


Koncert został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Wojewody Opolskiego.

 

W związku z uroczystością beatyfikacji Prymasa Wyszyńskiego oraz koncertem ,,Skrawek Nieba”, przygotowaliśmy wspólnie bezpłatne kursy autobusów dla mieszkańców Prudnika.

10.15 – wyjazd I z ulicy Skowrońskiego przez ul. Jesionkową, Plac Szarych Szeregów, Kościuszki, Grunwaldzką, Strzelecką do Sanktuarium w Prudniku Lesie
13.30 – 14.00 powrót
18.00 – wyjazd II (trasa jak o 10.15)
19.30 – powrót do miasta po trasie
20.30 – wyjazd III (trasa jak 10.15)
22.30 – powrót po zakończonym koncercie