• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Komunikat

W związku z sytuacją epidemiczną kraju oraz specyfiką załatwiania niektórych spraw w Urzędzie, bardzo proszę o ograniczenie korzystania z usług świadczonych przez Urząd do niezbędnego minimum z zaleceniem załatwiania ich  drogą elektroniczną.

I tak:

- dowód osobisty można złożyć przez platformę e-puap -  w ten sposób ograniczymy wizyty w Urzędzie tylko do odbioru tego dokumentu,

- zameldowanie i wymeldowanie można wykonać przez platformę e-puap

- korespondencję związaną z bieżącymi sprawami mieszkańców można składać przez platformę e-puap, lub na adres

Uwaga korzystanie z platformy e - puap wymaga posiadania profilu zaufanego, który można potwierdzić w ramach usług bankowych bez konieczności wizyty w banku.

Od 25 marca 2021r. kasa Urzędu jest nieczynna do odwołania. Zalecamy, aby zapłaty podatków, opłat i innych należności  dokonywać  za pomocą elektronicznych usług bankowych.

We wszystkich sprawach polecamy kontakt telefoniczny z  pracownikami Urzędu na nr 774066202.