• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Prudnicki park handlowy

W czasie konferencji prasowej z udziałem Burmistrza Prudnika – Grzegorza Zawiślaka, która miała miejsce dnia 10 grudnia 2020 r. w sali reprezentacyjnej Prudnickiego Ośrodka Kultury, Prezes Zarządu M&W Invest Group Polska – Wojciech Wujczak zapowiedział powstanie parku handlowego w Prudniku.

Kompleks, zlokalizowany przy ul. Skowrońskiego, będzie składał się z trzech budynków o łącznej powierzchni 6 250 mkw. W skład parku wejdzie 11 lokali oferujących szeroki asortyment towarów i usług, a jego infrastrukturę dopełni 190 miejsc parkingowych. Inwestycja szacowana jest na ok. 40 mln zł. Roboty budowlane mają rozpocząć się w marcu 2021 r., a ich zakończenie jest planowane na przełomie 2021 i 2022 r.

Źródła: Agencja Sportu i Promocji w Prudniku, M&W Invest Group Polska