• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Zakupy świąteczne - kupuj świadomie

Edukacja ekonomiczna to niezwykle ważna dziedzina na każdym etapie życia człowieka. Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość sprawia, że jej obszar tematycznie stale się powiększa. Finanse osobiste, bankowość, oszczędzanie, kredyty i pożyczki, inwestowanie, cyberbezpieczeństwo – to elementy, których znajomość pozwoli nam skutecznie funkcjonować w nowoczesnym społeczeństwie.

Dzisiaj już od najmłodszych lat spotykamy się z cyfrową rzeczywistością – komputer, tablet, telefon, bankomat, karta płatnicza… Wirtualna przestrzeń to szanse, ale też zagrożenia. Na każdym kroku należy zachować rozsądek i wiedzieć, jak się zachowywać w cyberprzestrzeni w sposób odpowiedzialny i bezpieczny.

Film edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa płatności Zakupy świąteczne - kupuj świadomie został zrealizowany w ramach programu Bankowcy dla Edukacji we współpracy z Bankowym Centrum Cyberbezpieczeństwa.

 

 

Źródło: https://bde.wib.org.pl/program-bankowcy-dla-edukacji/