• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy w Prudniku

Ten rok jest inny niż te, które znaliśmy dotychczas, dlatego inny będzie też Jarmark Bożonarodzeniowy. Wszystkich jego miłośników zapraszamy do udziału w Wirtualnym Jarmarku Bożonarodzeniowym na facebooku ( https://www.facebook.com/events/212984900381400 ).

Jeżeli jesteś twórcą, rzemieślnikiem, sprzedawcą świątecznego rękodzieła, restauratorem przygotowującym wypieki i potrawy świąteczne, to Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy jest właśnie dla Ciebie.

Wystarczy, że zrobisz zdjęcie, przygotujesz krótki tekst, podasz dane kontaktowe i wrzucisz swoją ofertę w wydarzeniu bądź na fanpage Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy w Prudniku.

Więcej informacji dostępnych:

Agencja Sportu i Promocji w Prudniku

ul. Rynek 1, 48-200 Prudnik

tel. 77 437 66 55

e-mail: