• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Poprawa płynności ruchu w subregionie południowym

Zakończył się projekt pn. "Poprawa płynności ruchu w subregionie południowym poprzez budowę i przebudowę kluczowych dróg prowadzących do stref inwestycyjnych i granicy państwa" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. Gmina Prudnik była jednym z partnerów projektów, którego liderem został Powiat Prudnicki.

W ramach projektu w gminie Prudnik powstał nowy odcinek ulicy Przemysłowej, czyli ponad pół kilometra nowej drogi, wraz z systemem kanalizacji deszczowej i oświetleniem. Ten odcinek kosztował ponad 1 milion 647 tysięcy złotych, z czego dofinansowanie unijne wyniosło ponad 877 tysięcy złotych.

Poniżej film stanowiący podsumowanie projektu, zachęcamy do oglądania: