• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Wiejskie Domy Kultury doposażone!

Mieszkańcy Czyżowic, Mieszkowic, Piorunkowic i Wierzbca będą mogli korzystać z nowego wyposażenia domów kultury.

Nowe laptopy, biurka, robot edukacyjny, tablica interaktywna, cymbergaj, stół do bilarda, stół do tenisa, piłkarzyki, klocki piankowe, kącik mechanika, atlas, rower treningowy, bieżnia elektryczna, projektor, nagłośnienie, lodówka, zmywarka, drukarka, monitoring, aparat fotograficzny, telewizor, ścianka interaktywna, podłoga interaktywna to tylko nieliczne rzeczy, które trafiły do wiejskich domów kultury.

Wsparcie na zakupiony sprzęt Gmina Prudnik pozyskała ze środków unijnych w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacje realizowane są w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD „Płaskowyż Dobrej Ziemi”.

Wartość realizowanej operacji w Czyżowicach: 73 449,17 zł, w tym ze środków EFRROW: 46 735,00 zł.

Wartość realizowanej operacji w Mieszkowicach: 68 169,73 zł, w tym ze środków EFRROW: 43 376,00 zł.

Wartość realizowanej operacji w Piorunkowicach: 62 848,52 zł, w tym ze środków EFRROW: 39 990,00 zł.

Wartość realizowanej operacji w Wierzbcu: 64 288,43 zł, w tym ze środków EFRROW: 40 906,00 zł.