• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Komunikat Burmistrza ws. koronawirusa z dnia 06.11.2020 r. z godziny 19:00

Komunikat Burmistrza Prudnika ws. koronawirusa z dnia 06.11.2020 r. z godziny 19:00.

 

Dzisiaj po północy zaczynają obowiązywać nowe obostrzenia, które potrwają do 29 listopada. Dla przypomnienia zamieszczam najważniejsze z nich:

- przejście wszystkich szkół podstawowych na tryb zdalnej nauki;

- tymczasowo zamknięte zostaną placówki kultury, czyli w naszej gminie: Biblioteka Publiczna w Prudniku, Kino "Diana" w Prudniku, Muzeum Ziemi Prudnickiej, Prudnicki Ośrodek Kultury wraz Wiejskimi Domami Kultury;

- w sklepach o powierzchni poniżej 100 metrów kwadratowych będzie mogła przebywać 1 osoba na 10 metrów kwadratowych, w większych sklepach jak dotychczas - 1 osoba na 15 metrów kwadratowych.

 

Kilka kwestii organizacyjnych związanych z prudnicką oświatą:

- działalność grup żłobkowych w Publicznym Przedszkolu nr 6 zostaje zawieszona do 13.11, natomiast grupy przedszkolne wznawiają działalność od 09.11.;

- działalność Publicznego Przedszkola nr 4 zostaje zawieszona do 13.11.

 

Poniżej w tabeli przedstawiam liczby związane z sytuacją epidemiczną w gminnych placówkach oświatowych.

tabela 06 11.png