• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Komunikat Burmistrza ws. koronawirusa z dnia 04.11.2020 r. z godziny 20:30

Komunikat Burmistrza Prudnika ws. koronawirusa z dnia 04.11.2020 z godziny 20:30.

Nowe obostrzenia zapowiedziane przez Premiera RP wejdą w życie 7 listopada i potrwają do 29 listopada. Do najważniejszych restrykcji zaliczyć trzeba:

- przejście wszystkich szkół podstawowych na tryb zdalnej nauki. Otwarte pozostają żłobki i przedszkola;

- tymczasowo zamknięte zostaną placówki kultury, czyli w naszej gminie: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna wraz z filiami, Kino Diana, Muzeum Ziemi Prudnickiej oraz Prudnicki Ośrodek Kultury wraz z Wiejskimi Domami Kultury.

- w sklepach o powierzchni poniżej 100 metrów kwadratowych będzie mogła przebywać 1 osoba na 10 metrów kwadratowych, w większych sklepach jak dotychczas - 1 osoba na 15 metrów kwadratowych.

Urząd Miejski w Prudniku ogranicza przyjmowanie petentów. Korespondencje można zostawić w specjalnej urnie. Zachęcamy by w kontaktach z urzędem stosować platformę E-PUAP lub kontaktować się telefonicznie lub mailowo. Zamknięta do odwołania pozostaje kasa urzędu.

Na załączonej grafice przedstawiam aktualną sytuację epidemiczną w naszych placówkach oświatowych.

tabela 04 11.png