• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Komunikat Burmistrza ws. koronawirusa z dnia 27.10.2020 r. z godziny 18:30

Komunikat Burmistrza Prudnika ws. koronawirusa z dnia 27.10.2020 r. z godziny 18:30.

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną Gminna Ewidencja Działalności Gospodarczej będzie nieczynna do odwołania. Zachęcamy do załatwiania spraw w CEIDG przez Internet przy użyciu darmowego Profilu Zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Krótka instrukcja, jak założyć profil zaufany:

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG.CMS.ENGINE/?D;9afde6cc-3bc3-4533-8d8b-1164d445bbef

 

Poniżej krótkie podsumowanie sytuacji epidemicznej w placówkach oświatowych na terenie gminy Prudnik:

W Zespole Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Prudniku stwierdzono 13 przypadków zachorowań na koronawirusa, 20 osób skierowano na kwarantannie. Do 30.10.2020 r. zawieszona zostaje działalność przedszkola oraz żłobka.

W Zespole Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Prudniku stwierdzono 5 przypadków zachorowania na koronawirusa, 21 osób skierowano na kwarantannę.

W Zespole Szkół w Prudniku stwierdzono 7 przypadków zachorowań na koronawirusa, 2 osoby skierowano na kwarantannę.

W Zespole Szkolno-Przedszkolny w Rudziczce stwierdzono 4 przypadki zachorowań na koronawirusa, 2 osoby skierowano na kwarantannę.

W Zespole Szkolno-Przedszkolny w Moszczance stwierdzono 4 przypadki zachorowań na koronawirusa, 1 osoba została skierowana na kwarantannę. Przedszkole w Łące Prudnickiej prowadzi tylko zajęcia opiekuńcze.

W Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach stwierdzono 4 przypadki zachorowań na koronawirusa. 1 osoba została skierowana na kwarantannę.

W Szkole Podstawowej Stowarzyszenia „Złoty Potok” w Łące Prudnickiej potwierdzono 2 przypadki zachorowania na koronawirusa, 2 osoby skierowano na kwarantannę.

Przypominamy, że od 25.10 klasy IV do VIII pracują zdalnie.

Istnieje możliwość wypożyczenia laptopów do edukacji zdalnej w swoich szkołach.