• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

7. Memoriał im. Stanisława Szozdy Finał Mistrzostw Polski w Kryteriach Ulicznych

W niedzielę 20 września br., w Prudniku odbędzie się 7. Memoriał im. Stanisława Szozdy – Finał Mistrzostw Polski Kryteriach Ulicznych, który jest nie tylko wydarzeniem upamiętniającym wybitnego kolarza Stanisława Szozdę, ale też promującym dyscyplinę sportową, w której osiągał on swoje sukcesy.


Zapraszamy do udziału zawodników w różnym wieku – od dzieci i młodzieży po seniorów amatorów. W zależności od wieku kolarze będą mieli do pokonania na najkrótszej trasie 1600 metrów, a najdłuższej 48 kilometrów. Trasa wyścigu przez teren miasta prowadzić będzie: start – meta Rynek, ul. Zamkowa, Pl. Zamkowy, ul. Piastowska, Pl. Wolności, ul. Kościuszki DK 40, ul. Armii Krajowej DK 40, ul. Batorego, ul. Damrota. Ulice, którymi przebiegać będzie wyścig całkowicie zostaną wyłączone z ruchu.


W programie wiele niespodzianek m.in. parada rowerowa dla dzieci do lat 11.

 

Plakat 7. Memoriału

PDFplakat_PODGLAD.pdf (1,31MB)

 

Szczegóły wyścigów dla dzieci

PDFPrudnik_rowery_dzieci__A3-2020.pdf (744,34KB)

 

Utrudnienia w ruchu
PDFUlotka A5_PODGLAD.pdf (2,77MB)