• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

„Re-open EU” – nowa platforma internetowa, która pomaga w planowaniu podróży i wakacji

"Dzień dobry!

Ochrona zdrowia publicznego pozostaje naszym priorytetem, lecz chcemy, aby każdy mógł odpocząć w trakcie wakacji i spotkać się z rodziną i przyjaciółmi. Unia Europejska i jej państwa członkowskie planują bezpieczne ponowne otwarcie Europy.

Nowa platforma internetowa „Re-open EU” zawiera wszystkie informacje, których Państwo potrzebują, aby bezpiecznie zaplanować odpoczynek z dala od domu.

Po kliknięciu na dowolne państwo UE na interaktywnej mapie w „Re-open EU” uzyskają Państwo informacje w czasie rzeczywistym na temat sytuacji dotyczącej swobodnego przepływu i dostępnych środków transportu. Znajdują się tam również informacje na temat środków w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa publicznego, takich jak zachowanie bezpiecznej odległości i noszenie masek, a także inne praktyczne informacje dla podróżujących. Jest ona stale aktualizowana informacjami pochodzącymi od władz krajowych państw członkowskich UE i z innych źródeł.

Zachęcamy do korzystania ze strony „Re-open EU” i dodawania jej do zakładek na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych: https://reopen.europa.eu

„Re-open EU” jest dostępna w 23 językach.

Jeśli interesują Państwa inne tematy dotyczące sposobów zwalczania propagacji koronawirusa w Europie i planów wychodzenia z kryzysu zachęcamy do odwiedzenia naszej specjalnej strony internetowej. Biorąc pod uwagę ilość fałszywych informacji na temat koronawirusa zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której można znaleźć wyjaśnienia dotyczące popularnych mitów na temat koronawirusa.

Z wyrazami szacunku

Państwa zespół z centrum informacyjnego Europe Direct pracujący dla Komisji Europejskiej"