• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Ogłoszenie w sprawie konsultacji społecznych Strategii Elektromobilności Gminy Prudnik

 

Informujemy, że w terminie 06 – 12 czerwca 2020  r. odbędą się konsultacje społeczne Strategii Elektromobilności Gminy Prudnik. 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i zainteresowane instytucje/organizacje do składania uwag lub propozycji zmian do przedstawionej Strategii. Uwagi w ramach konsultacji społecznych będą przyjmowane za pośrednictwem formularza konsultacyjnego.

Ostatnim dniem składania uwag jest dzień 12 czerwca 2020 r. (liczy się data wpływu do Urzędu Miejskiego w Prudniku).

Strategia Elektromobilności Gminy Prudnik jak i formularz zgłaszania uwag/zmian są dostępne w wersji elektronicznej na stronach internetowych:
www.prudnik.pl 
www.bip.prudnik.pl.

Wypełnione formularze konsultacyjne należy przekazać:
1. drogą elektroniczną (skan) na adres e-mailowy: wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne Strategia Elektromobilności”,
2. drogą korespondencyjną na adres: Gmina Prudnik, 48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 3 z dopiskiem „Konsultacje społeczne Strategia Elektromobilności” (liczy się data wpływu),
3. bezpośrednio w Urzędzie Miejskim, ul. Kościuszki 3 (parter- biuro podawcze)  - w dni pracujące w godz. 7.15 - 15.15.

W załączeniu (do pobrania w plikach):
1) PDFStrategia rozwoju elektromobilności Gminy Prudnik-wersja do konsultacji.pdf (3,94MB) (w pdf)
2) DOCXFormularz uwag.docx (812,25KB) 
    PDFFormularz uwag.pdf (287,65KB)  (w wersji pdf i edytowalnej w formacie .doc)