• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Gmina otrzyma dofinansowanie do zakupu nasion do obsiania łąki kwietnej

W Urzędzie Miejskim w Prudniku odbyło się oficjalne podpisanie umowy dotacji na dofinansowanie zadania pn. „Zakup nasion do obsiania łąki kwietnej”. Podpisania umowy dokonali Maciej Stefański Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu i Grzegorz Zawiślak Burmistrz Prudnika.

Dzięki umowie Gmina Prudnik pozyskała dofinansowanie na zakup nasion do obsiania łąki kwietnej. Kwota dofinansowania stanowić będzie prawie 95% kwoty realizowanego zadania. Nasiona zostaną wysiane w najbliższym czasie. Prezes WFOŚiGW Maciej Stefański podkreślił, że łąka kwietna jest bardzo innowacyjnym pomysłem, a Gmina Prudnik jest pierwszą w województwie opolskim, która taką będzie posiadać.