• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

INFORMACJA O ZMIANIE TERMINÓW WNOSZENIA OPŁAT ZA UŻYTKOWANIE WIECZYSTE I OPŁAT ZA PRZEKSZTAŁCENIE UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO NIERUCHOMOŚCI

Przedłużenie terminu wnoszenia opłat z tytułu użytkowania wieczystego i przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości.

Burmistrz Prudnika informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 31 marca 2020r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U.2020 poz.568) przedłużony do 30 czerwca 2020 r. zostaje termin wnoszenia opłat z tytułu użytkowania wieczystego i przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości.