• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Ważne telefony

800 190 590

Infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia dla osób chcących uzyskać informacje w sytuacji podejrzenia koronawirusa. Infolinia jest czynna całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

 

(+48) 604 958 325

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w miejscu, gdzie występuje Koronawirus i zaobserwowałeś u siebie objawy: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem, to bezzwłocznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną w Opolu.

 

+48 22 523 88 80

Telefon dla powracających z zagranicy.

 

112

W przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy.

 

22 560 16 00

Specjalna linia telefoniczna ZUS, dotycząca

  1. zasiłku opiekuńczego i świadczenia z powodu poddania się kwarantannie lub izolacji - po uzyskaniu połączenia z infolinią ZUS – na klawiaturze numerycznej telefonu należy wybrać 0 – połączenie z konsultantem, a następnie 9 - zasiłek opiekuńczy i świadczenia z powodu poddania się kwarantannie lub izolacji.

  2. ulgi i umorzenia oraz zawieszenia działalności - po uzyskaniu połączenia z infolinią ZUS – na klawiaturze numerycznej telefonu należy wybrać 0 – połączenie z konsultantem, a następnie 7 - ulgi i umorzenia oraz zawieszenie działalności.

 

781-761-132

Całodobowy gminny telefon alarmowy.