• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

ANKIETA - Strategii Rozwoju Elektromobilności

 

Szanowni Państwo!

gmina Prudnik przystąpiła do opracowania „Strategii Rozwoju Elektromobilności”. W związku z tym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej elektromobilności i smart city. Celem udostępnionej ankiety jest poznanie potrzeb, oczekiwań, problemów mieszkańców związanych z przemieszczaniem się na obszarze gminy.

Strategia wyznaczy główne trendy rozwoju niskoemisyjnego transportu w mieście. Wdrożenie strategii przyczyni się także do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji przez pojazdy poruszające się po naszej gminie.

Badanie przeprowadzane jest w ramach przedsięwzięcia pn. „Strategia elektromobilności Gminy Prudnik” sfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu GEPARD II – transport niskoemisyjny Część 2.

ANKIETA SKIEROWANA JEST DO MIESZKAŃCÓW GMINY, OSÓB PRACUJĄCYCH, UCZĄCYCH SIĘ NA OBSZARZE NASZEJ GMINY

Ankieta aktywna od 31.01.2020 r. do 21.02.2020 r.

https://forms.gle/JVtGJjMsrJB49iNu5