• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Uwaga Rolnicy - Zaproszenie na spotkanie szkoleniowo- informacyjne

W związku z objęciem części rolników koniecznością uzyskania wpisu 
do rejestru BDO i wynikającym z tego wzmożonym zainteresowaniem środowiska rolniczego tym tematem, Izba Rolnicza w Opolu ma zaszczyt zaprosić na spotkanie szkoleniowo- informacyjne  pt. „Odpady w gospodarstwie rolnym”, które odbędzie się w dniu 21 stycznia 2020 r. o godz. 9.00 w siedzibie Izby Rolniczej w Opolu (ul. Północna 2, 45-805 Opole). 
 
Plan spotkania:
1.Przywitanie delegatów Izby Rolniczej w Opolu i zaproszonych gości- Marek Froelich Prezes    Izby Rolniczej w Opolu
2.Omówienie zasad rejestracji i prowadzenia ewidencji  w bazie danych 
 o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO)- UMWO Departament    Ochrony Środowiska
3.Ogólnopolski program NFOSiGW „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”- rola gminy w zabezpieczaniu odbioru odpadów pochodzących z produkcji rolniczej- Jacek Trojan UG Chrząstowice
 Prosimy o poinformowanie sołtysów, rolników oraz osób zainteresowanych w/w szkoleniem.  
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie przybycia na spotkanie do 20 stycznia br. na adres e-mail: dyrektor@izbarolnicza.opole.pl lub telefonicznie pod nr tel. 77 457 23 27.