• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Bieg - Policz się z cukrzycą

Zapraszamy na I Prudnicki Bieg Policz się z Cukrzycą, który odbędzie się 11.01.2020 r. w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie ma na celu zbiórkę pieniędzy na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
Trasa będzie prowadziła wkoło Parku Miejskiego w Prudniku ulicami: Parkowa, Dąbrowskiego, Staszica, Mickiewicza, do pokonania będą dwie takie pętle, niema obowiązku biegania, można przejść trasę spacerkiem lub z kijkami nordic walking. Podczas Biegu nie będzie prowadzony pomiar czasu. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy, pamiątkowy medal, oraz kubek gorącej herbaty. Nie będzie pobierana opłata startowa, w miejscu startu będą wolontariusze WOŚP gdzie każdy będzie mógł wrzucić do puszki symboliczną kwotę.

plakat - bieg cukrzyca.png