• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Prudnik jednym z laureatów konkursu Grunt na medal 2008

W 2008 roku Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych w Warszawie po raz III realizowała konkurs o nazwie „Grunt na medal”. Jego celem podobnie jak w latach poprzednich było wyłonienie najlepszych terenów inwestycyjnych w każdym z szesnastu województw naszego kraju oraz ich promocja wśród inwestorów krajowych i zagranicznych.

W województwie opolskim do finału zakwalifikowało się pięć terenów, wśród których znalazł się teren inwestycyjny Gminy Prudnik położony przy ul. Przemysłowej o powierzchni ponad 12,6915ha.

Terenem, który zdobył tytuł „Grunt na medal 2008” w województwie opolskim jest działka położona w Lewinie Brzeskim o powierzchni 10,71 ha.

Prudnik natomiast otrzymał Certyfikat laureata III edycji ogólnopolskiego konkursu „Grunt na Medal 2008”, co oznacza, iż teren nagrodzony wyróżnieniem będzie jednym z terenów rekomendowanych inwestorom w pierwszej kolejności.

JPEGPrudnik_certyfikat uczestnictwa w konkursie Grunt na Medal_2008_1.jpeg (25,83KB)

Prudnik_certyfikat uczestnictwa w konkursie Grunt na Medal_2008_1.jpeg