• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Informator SMS

Zarejestruj się bezpłatnie w systemie Informatora SMS Miasta i Gminy Prudnik.

Podaj numer telefonu, miejscowość i ulicę (bez numeru), wybierz kategorie powiadomień i wyślij formularz. W odpowiedzi otrzymasz poprzez SMS kod, który należy wpisać w dodatkowym polu formularza. Aby zmienić ustawienia ponownie użyj formularza, aby usunąć numer telefonu z informatora kliknij odnośnik pod formularzem.


Wyłącznie pola oznaczone * są obowiązkowe.

Nr telefonu komórkowego (9 cyfr) *
Miejscowość
Ulica (bez numeru)
Wybierz kategorie *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu realizacji usługi Informator SMS. Zostałem poinformowany/ana o dobrowolności podania danych osobowych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania przetwarzania / usunięcia danych (polityka prywatności) Administratorem moich danych osobowych jest Burmistrz Prudnika, mający siedzibę w Prudniku 48-200, przy ul. Kościuszki 3


Kliknij tutaj, aby się wyrejestrować z powiadamiania SMS