• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Targi Ślubne w Prudniku

W niedzielę, 1 kwietnia 2012r. w Prudniku odbędą się Targi Ślubne. Tutaj będziecie Państwo mieli okazję spotkać się z tymi, którzy biorą bezpośredni udział w przygotowaniu jednego z najpiękniejszych dni w życiu każdego z nas.

Prezentacja mody ślubnej, biżuterii, oferty zespołów muzycznych, fotografów, salonów urody, czy restauratorów. Dokonaj wyboru jednego dnia, w jednym miejscu.

W programie targów przewidziano konkursy dla odwiedzających, w których do wygrania będą cenne nagrody ufundowane przez wystawców. Nie braknie kuponów rabatowych oraz ciekawych ofert pakietowych. Wśród nagród między innymi kolacje dla dwojga oraz darmowe sesje zdjęciowe.

 

Targi Ślubne w Prudniku, hala OSiR przy ul. Łuczniczej, 1 kwietnia 2012r. 

 

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 665823583 (Danuta Olajossy) lub e-mail:

Więcej informacji

portal ślubny - Targi Ślubne w Prudniku.jpeg