• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Kurs przewodnika turystycznego terenowego po województwie opolskim

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna rozpoczęła realizację projektu pn. Przewodnik Turystyczny Terenowy po województwie opolskim II w ramach Priorytetu VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży, a także wciąż rosnącemu zainteresowaniu podnoszeniem kwalifikacji zawodowych wśród mieszkańców Opolszczyzny, Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna przyjęła sobie za jeden z priorytetów działalności na najbliższy okres, przeprowadzenie drugiej edycji kursu na przewodnika turystycznego terenowego. Kolejnym powodem, dla którego zdecydowano się na przygotowanie drugiej edycji, było także wielkie zapotrzebowanie na przewodników terenowych ze strony branży turystycznej województwa oraz liczne zapytania i zainteresowanie uczestnictwem w tego rodzaju kursie, zarówno wśród osób, które nie zdążyły się zakwalifikować do pierwszej edycji, jak i osób, które są zainteresowane rozwojem zawodowym.

Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu oraz pozyskaniu dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna właśnie rozpoczyna nabór uczestników drugiej edycji profesjonalnego kursu przewodnickiego, którego integralną część stanowią zajęcia z języka angielskiego lub niemieckiego, prowadzone innowacyjną metodą ACCUEIL. Udział w kursach w ramach projektu jest całkowicie bezpłatny.

 

Szczegółowe informacje:

Tel.: +48 77 44 12 521

e-mail: przewodnik.tk@orot.pl

www.przewodnik2.orot.pl

 Przewodnik terenowy po pojewództwie opolskim 2.jpeg