• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Ogłoszenie Burmistrza Prudnika

Burmistrz Prudnika informuje o rozpoczęciu konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Prudnik z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniach: od 14 do 21 listopada 2011 r. w formie korespondencyjnego informowania  o możliwości składania opinii przez organizacje.

Treść projektu Programu współpracy Gminy Prudnik z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012, stanowi załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 292/2011 Burmistrza Prudnika z dnia 3 listopada 2011 r., załączony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w zakładce Organizacje Pozarządowe.