• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Konsultacje Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030

14 stycznia 2019 r. w sali im. Orła Białego odbyła się konferencja w ramach konsultacji społecznych projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030, w której przedstawiciele Gminy Prudnik na czele z Grzegorzem Zawiślakiem Burmistrzem Prudnika wzięli udział. KSRR 2030 zastąpi dotychczas obowiązującą Krajową Strategię Rozwoju Regionalnego 2010-2020: Regiony, Miasta, Obszary Wiejskie.

Strategia to podstawowy dokument strategiczny polityki regionalnej państwa, wyznaczający cele i kierunki działań do 2030 r. To od niego zależy m.in., na co będą wydatkowane pieniądze z budżetu państwa, jak i funduszy unijnych w nadchodzących latach.

Więcej przeczytają Państwo na stronie Samorządu Województwa Opolskiego