• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Spotkanie Prudnickiej Rady Seniorów

Prudnicka Rada Seniorów spotkała się po raz pierwszy z nowym Burmistrzem Prudnika Grzegorzem Zawiślakiem. W spotkaniu brał udział także Zastępca Przewodniczącej Rady Miejskiej Edward Mazur.

Podczas sesji zarówno Burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak, jaki i Zastępca Przewodniczącej Rady Miejskiej w Prudniku Edward Mazur podziękowali za wsparcie podczas kampanii wyborczej, wyrazili chęć współpracy z seniorami i zachęcali do spotkań. W trakcie spotkania Burmistrz przekazał wiele pomysłów, które chciałby realizować wraz z Prudnicką Radą Seniorów.

Burmistrz ogłosił, że  jest w trakcie zmian w Regulaminie kompleksu sportowego „Sójka” tak aby dostosować go również pod potrzeby osób starszych. Chciałby także aby w Prudniku powstał nowoczesny i dostosowany do współczesnych standardów Dom Dziennego Pobytu.

Podczas posiedzenia omawiano zakończenie kadencji Prudnickiej Rady Seniorów oraz zbliżające się wybory na kolejną.

Spotkanie zakończyło się symbolicznym łamaniem opłatka oraz życzeniami na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.