• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Jarmark Bożonarodzeniowy 2018

W tym roku odbędzie się już trzecia edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego, który rozbłyśnie na prudnickim rynku od 7 do 9 grudnia.

W tym wyjątkowym czasie, będą Państwo mogli zakosztować wielu smakołyków oraz obdarować swoich bliskich wspaniałymi podarunkami. Każdy znajdzie coś dla siebie!

W magiczny klimat wprowadzą nas wydarzenia artystyczne. Rozpoczniemy w piątek od oficjalnego otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz uroczystego rozpalenia choinki pokazem tańca i ognia "Mikołaj w ognistej krainie". A po bardziej oficjalnej części... maluchy będą mogły zapoznać się ze Świętym Mikołajem! Piątkowy wieczór zostanie zwieńczony występem Góralskiej Kapeli Jontki.

Coś dla starszych i tych nieco młodszych... warsztaty ze zdobienia pierników i bombek, a dodatkowo zabawa i przedstawienie teatralne "Bałwankowe święta". W świątecznej scenerii wraz ze świątecznym repertuarem odwiedzą nas zespoły Marie Velika oraz Czerwony Stolik. A na zakończenie tego cudownego weekendu rozśpiewamy się podczas koncertu "Nad Ziemią" z parafii Miłosierdzia Bożego. 

Na mieszkańców Prudnika i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji!

W tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice.

Jarmark Bożonarodzeniowy.jpeg