• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Bezpieczny przedszkolak

Jak zachować się na drodze? Jak bezpiecznie wrócić do domu? Kogo wezwać gdy potrzebna pomoc?

Dziś w tym temacie wykazać się mogły dzieci z prudnickich przedszkoli. Sprawdzając swoją wiedzę w konkursie organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Prudniku oraz Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania w Prudniku "Bezpieczny Przedszkolak". W spotkaniu wziął udział Grzegorz Zawiślak Burmistrz Prudnika, Maria Strońska Dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania w Prudniku, Danuta Sadlej Dyrektor Przedszkola nr 4 w Prudniku oraz przedstawiciele Policji Katarzyna Żegleń  i Straży Pożarnej Tomasz Protaś.

Dzieciństwo to okres w życiu człowieka, w którym kształtują się jego postawy i zachowania. Dlatego też bardzo ważne jest, aby przedszkolaki od najwcześniejszych lat miały nawyki unikania, zapobiegania i możliwie szybkiego pokonywania wszelkich niebezpieczeństw.

Właśnie podczas taki akcji sprawdzają i pokazują wszystkim, że są gotowi do stawienia czoła wszelkim zagrożeniom jakie na nich czyhają.