• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Kompleks Sportowy "Sójka"

Kompleks sportowy "Sójka" czynny jest już prawie miesiąc. 
W ciągu dwóch tygodni od otwarcia, pływalnię odwiedziło 3,5 tysiąca osób.
Z nauki pływania korzysta 160 osób, w tym 130 dzieci.

W sobotę 29 września 2018 r. otwarty został kompleks sportowy "Sójka", w którym korzystać można z nowo wybudowanej krytej pływalni i hali sportowej oraz istniejących już w tym miejscu wielofunkcyjnych boisk. Ceremonii otwarcia towarzyszyło wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W ciągu dwóch tygodni od otwarcia, pływalnię odwiedziło 3,5 tysiąca osób. Z nauki pływania korzysta 160 osób, w tym 130 dzieci.

Informujemy, że kryta pływalnia czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 06.00 do 22.00, w soboty, niedziele i święta od godziny 11.00 do godziny 20.00. Cennik i regulamin korzystania dostępny jest tutaj.

Zapraszamy do korzystania z atrakcji zarówno krytej pływalni, jak i hali sportowej i boisk przy Kompleksie Sportowym na Jesionowym Wzgórzu.