• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018 - uroczysta gala wręczenia nagród

W dniu 19 września 2018 r. w sali obrad Rady Miejskiej Urzędu Miejskiego w Prudniku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2018.

 

Gmina Prudnik po raz kolejny uczestniczyła w ogólnopolskiej kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych wzięli udział w dwóch konkursach: literacko-plastycznym AUTOPORTRET oraz literackim NAPISZ DO NAS LIST.

Wśród tysięcy prac, które zostały nadesłane do organizatorów kampanii – Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu znalazły się prace uczniów naszej Gminy.

Wyróżniono 11 laureatów:
- z ZS w Moszczance – 4 uczniów, wśród których znalazła się laureatka nagrody głównej;
- z ZSP w Szybowicach – 4 uczniów;
- z ZSP w Prudniku nr 2 – 1 uczennica;
- PG nr 1 w Prudniku – 2 uczniów.

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez organizatora kampanii. Ponadto uczniowie otrzymali nagrody w postaci POWERBANKÓW ufundowanych przez Burmistrza Prudnika – Franciszka Fejdycha.