• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Nowa siedziba OPS w realizacji

Wraz z 14 przedstawicielami gmin i powiatów, Gmina Prudnik realizuje umowę partnerską w związku z przystąpieniem do projektu pn. „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie Subregionu Południowego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Pieniądze, które pozyskała Gmina Prudnik z projektu przeznaczone zostały na termomodernizację byłej szkoły podstawowej przy ul. Traugutta na potrzeby przyszłej siedziby OPS. W prezentowanym filmie mogą Państwo obejrzeć jak realizowany jest projekt w Gminie Prudnik oraz u innych partnerów projektu.
Wraz z Gminą Prudnik do porozumienia przystąpili m.in. Powiat Nyski, jako Lider Partnerstwa, Powiat Prudnicki, Powiat Głubczycki i 10 gmin.